Sabiedrības informēšanas pasākumi

Informācija par sabiedrības informēšanas pasākumiem intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības jautājumos, kurus ir organizējusi Latvijas Republikas Patentu valde vai kuros ir piedalījušies Patentu valdes darbinieki kopš 2013. gada

Dalība izstādē „Riga Food 2015”

No 2. līdz 5. septembrim starptautiskās pārtikas izstādes „Riga Food 2015” laikā Patentu valdes stendā ekspozīcijas "Inovācija pārtikai" ietvaros bija iespējams iegūt informāciju par intelektuālā īpašuma aizsardzību.

Seminārs par intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību pārtikas nozarē Āzijas tirgos

2015. gada 4. septembrī plkst.11:00-16:00, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, izstādes "Riga Food 2015" ietvaros notika seminārs par intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību pārtikas nozarē Āzijas tirgos.

Valtera Capa balvas pasniegšana

2015. gada 4. septembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā, Rīgā, notika Valtera Capa medaļas pasniegšanas ceremonija. Šogad Valtera Capa balvu saņēma akadēmiķis Ivars Kalviņš par izciliem izgudrojumiem medicīnas ķīmijā un Latvijas zinātnes sasniegumu nešanu pasaulē.

Patentu valde e-pakalpojumu kampaņā „Dienas bez rindām”

Notika otrā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotā e-pakalpojumu popularizēšanas kampaņa „Dienas bez rindām”, kas sekmējusi iedzīvotāju attieksmes maiņu un veicinājusi plašāku e-pakalpojumu izmantošanu. Šogad VARAM e-pakalpojumu popularizēšanas kampaņa notiek no 2. līdz 6. oktobrim visā Latvijā.

Patentu valde piedalās “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016”

2016. gada 27. - 28. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā notika “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”. Patentu valdes stendā bija iespēja saņemt konsultācijas par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības iespējām, uzzināt par Patentu tehniskajā bibliotēkā pieejamo informāciju un pakalpojumiem, kā arī saņemt dažādus informatīvus materiālus.

Patentu valde piedalās „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2016"

2016. gada 20. - 21. maijā Valmieras Kultūras centrā notika „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2016”. Patentu valdes stendā bija iespēja saņemt konsultācijas par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības iespējām, uzzināt par Patentu tehniskajā bibliotēkā pieejamo informāciju un un pakalpojumiem, kā arī saņemt dažādus informatīvus materiālus.

Patentu valde piedalās “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”

2016. gada 29. - 30. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā notika “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”. Patentu valdes stendā bija iespēja saņemt konsultācijas par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības iespējām, uzzināt par Patentu tehniskajā bibliotēkā pieejamo informāciju un pakalpojumiem, kā arī saņemt dažādus informatīvus materiālus.

Patentpilnvarnieka bezmaksas konsultācijas

Patentu tehniskajā bibliotēkā patentpilnvarnieks sniedza bezmaksas konsultācijas par to, kā un kur aizsargāt savu ideju, kā noslēgt licences līgumu; kā licencēt vai pārdot īpašumtiesības u.tml.

Patentu valde piedalās izstādē „Baltic Fashion and Textile Riga 2016”

No 7. aprīļa līdz 9. aprīlim norisinājās Rīgas starptautiskā izstāde „Baltic Fashion and Textile Riga 2016”, kuras laikā Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tehnoloģisko centru (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā (EEN-Latvija) piedalīsies stendā „Inovācija tekstilam”.

Patentu valde piedalās Junior Achievement Latvija rīkotajā Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgū

2016. gada 25. martā Junior Achievement Latvija rīkoja ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgu. Patentu valdes pārstāvji pasniedza balvu kategorijā “Uz zināšanām balstīts SMU produkts”.

Launch
Copy this timeline Login to copy this timeline 3d

Contact us

We'd love to hear from you. Please send questions or feedback to the below email addresses.

Before contacting us, you may wish to visit our FAQs page which has lots of useful info on Tiki-Toki.

We can be contacted by email at: hello@tiki-toki.com.

You can also follow us on twitter at twitter.com/tiki_toki.

If you are having any problems with Tiki-Toki, please contact us as at: help@tiki-toki.com

Close

Edit this timeline

Enter your name and the secret word given to you by the timeline's owner.

3-40 true Name must be at least three characters
3-40 true You need a secret word to edit this timeline

Checking details

Please check details and try again

Go
Close